Kliniğimiz
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,bridge-core-2.8.4,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-26.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-240
 

Kliniğimiz

Özel Yalı Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği 2011 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu kurucu diş hekimlerimiz Hüseyin Emre Aydın ve Celalettin Emrah Yellice tarafından kurulmuştur. Güzelyalı’da üç ünitli iki katlı bir poliklinik olarak uzun süreler hizmet verdikten sonra 2020 yılında Karabağlar/İnönü caddesinde Üçkuyular şubesi hizmet vermeye başlamıştır. Dört ünitli bir poliklinik olup her türlü imkân mevcuttur. Çağın getirdiği tüm yenilikleri takip eden hekimlerimiz her zaman hastaya öncelik vermektedir.

Hasta odaklı bir yaklaşım sergileyen güncel tekniklerden kesinlikle haberdar yenilikçi ekibimiz, aynı zamanda tedavinin her aşamasında oldukça şeffaf ve bilgilendirici bir yaklaşım sergilemektedir.

Kliniklerimizde başta implant tedavisi olmak üzere cerrahi gerektiren tüm uygulamalar, protez, endodonti, zirkonyum ve lamına uygulamaları, botulinum toksin uygulaması, çocuk diş hekimliği uygulamaları, gülüş tasarımı, ortodonti, estetik diş hekimliği, şeffaf plak ile çapraşıklık düzeltilmesi, ve genel diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir.

Hastalarımızın Görüşleri